Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Missie aan de Mersey

Tom van Hulsen, schrijver van onder meer Het Geheim van Ipswich (over de zegetocht van Arnold Mühren en Frans Thijssen in Engeland) en FC Londen (over de voetbalhoofdstad van de wereld), duikt dit keer in de wereld van John Achterberg. De voormalige doelman van RUC, FC Utrecht, NAC, FC Eindhoven en Tranmere Rovers is sinds 2009 keeperstrainer van Liverpool FC, een van de grootste voetbalclubs ter wereld.

Van Hulsen volgde Achterberg enkele jaren op de voet, bezocht de stad én vele wedstrijden en sprak uitgebreid met betrokkenen, onder wie Liverpool-trainer Jürgen Klopp. Van zijn ervaringen doet hij op luchtige wijze verslag. Met speciale aandacht voor de bijzondere visie van John Achterberg op keeperstraining, waarin focussen op details centraal staat.

Als een wervelwind raast dit boek door heden en verleden van Liverpool FC, het Engelse voetbal en John Achterberg, die de jarenlange weg van de Bokkenbuurt in Utrecht naar stadion Anfield in Liverpool bekroond zag worden met winst van de Champions League, de Europese Super Cup, de wereldbeker en de Engelse landstitel.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Missie aan de Mersey het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Missie aan de Mersey

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.