Opgewonden standjes en bevredigende oplossingen

Mediation op de werkvloer

Hoe ga ik om met de bullebakken en heethoofden? De OPGEWONDEN STANDJES, managers én medewerkers die zich verliezen in emoties en andere manipulatieve pogingen. De koele kikkers en bullebakken, die dictatoriaal heersen en hun omgeving de wil opleggen. In dit boek ga ik met de billen bloot! Ik geef al mijn geheimen voor BEVREDIGENDE OPLOSSINGEN prijs!
In dit boek de eenvoudige 1-2-3 OPGELOST! methode uit het Evolutie Systeem. Hiermee kun je in elke situatie de onderliggende belangen en de werkelijke verlangens boven tafel krijgen, zodat je als manager of medewerker – voor optimale omstandigheden en écht bevredigende oplossingen kunt zorgen.
Bespaar kosten en moeite door spanningen en misverstanden in een vroeg stadium te managen. Dit praktisch toepasbare boek hoort op ieder bureau voor het grijpen te liggen!

Uitgeverij
ABC Uitgeverij
Imprint
MraCle * Uitgeverij
Uitgegeven als
Paperback
Eerste editie
21-11-2020
Laatste editie
21-11-2020
ISBN
9789083014203
Aantal pagina's
230
Serie
Hilde Kroon Mediation
Seriedeel
2
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht