Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Troostpuree

Johannes van Dam (1946-2013), vermaard lekkerbek en auteur van DeDikkeVanDam, had een voorkeur voor simpele gerechten, waarvan de bereidingstechniek echter nauw luistert. Van Dam sprak uit ervaring; hij kon goed koken en deed het graag. Dat lees je in zijn recepten voor
gerechten die hem na aan het hart lagen, en die zijn in dit boek bijeengebracht.

Want aardappelpuree is pas troosteten met de juiste structuur, en die wordt natuurlijk nooit bereikt met een pakje, en evenmin met een keukenmachine. Hij was trots op zijn erwtensoep, zijn gehaktbal, zijn griesmeelpudding, zijn cassoulet. En hij bedacht hoe je snel een pasteibakje maakt van een gewoon plakje diepvriesbladerdeeg en hoe hollandaise een fluitje van een cent is. Zijn stokpaardjes berijdt hij in de do's and
don'ts
bij de bereiding van Tarte Tatin, Caesar salad, crème brûlée, pesto, tapenade, risotto, spaghetti carbonara en gratin dauphinois.

Kortom: Troostpuree en andere favoriete gerechten is onmisbaar in uw keuken.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Troostpuree het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Troostpuree

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.