Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Van Kentucky naar Kilbeggan met een omweg door Schotland 1

Tien jaar na het verschijnen van zijn succes- volle road-story "De Weg naar Craigellachie" komt Hans Offringa opnieuw met een boek vol boeiende verhalen uit de wondere wereld van whisky, fraai geillustreerd met tientallen kleurenfoto's. Ga met Hans op reis door de VS, vlieg vervolgens mee naar Schotland en sluit de trip in stijl af in Ierland, de bakermat van zijn geliefde drank

"De meesterverteller onder de whiskyschrijvers heeft weer een nieuw, zeer genietbaar boek aan zijn omvangrijke oeuvre toegevoegd.
Ik zeg: Lezen!"
- Marcel van Gils, aka Laphroaigcollector.com
Toon details

Schrijf een recensie

Is Van Kentucky naar Kilbeggan met een omweg door Schotland 1 het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Van Kentucky naar Kilbeggan met een omweg door Schotland 1

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.