Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Vriendinnenweekend

Het boek vriendinnenweekend van Astrid Harrewijn is een kort verhaal die ze geschreven heeft na aanleiding van haar nieuwe boek Miss Match! Het boek vriendinnenweekend gaat over beste vriendinnen van Lein namelijk Iris en Didi, deze zul je als trouwe lezer vast wel kennen van de andere boeken die Astrid Harrewijn geschreven heeft zoals Miss Communicatie, Prinses in de polder en Ja kun je krijgen.

Toon details

Schrijf een recensie

Is Vriendinnenweekend het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe. Voor ze het weet is ze bruiloftsgast tegen wil en dank. 'Scherp, geestig en een genot om te lezen.'

Om haar baan als video producer te redden, gaat Katie in zee met reddingszwemmer Hutch. Het enige probleem? Ze kan niet zwemmen. Wat begint als een leugentje om bestwil verandert al snel in een web van bedrog.

Reageren op Vriendinnenweekend

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.