Advertentie
Wildetuinen

Wilde tuinen

51
Rank 562 Gelezen 69 Aan het lezen 3 Wil ik lezen 37 Favoriet 0 Recensies 0
Literatuur & Romans Spots 2   Topics 0

Heerlijke feelgood in de prachtige omgeving van de Engelse Cotswolds, voor de lezers van Cathy Kelly en Marian Keyes

Althea Faraday is best tevreden met haar leven: ze woont met haar drie kinderen in een prachtig huis in de Engelse Cotswolds, met een mooie grote tuin om haar lievelingshobby, tuinieren, op uit te leven, ze heeft een goede verstandhouding met haar ex-man en ze geniet van haar baan op een lokale school.

Maar aan haar rustige leventje komt abrupt een eind als ze wegens een reorganisatie ontslagen wordt, haar ex opeens op de stoep staat omdat hij haar maar niet kan vergeten, en haar zusje aankondigt dat ze zwanger is en voor onbepaalde tijd bij haar in wil trekken. Bovendien krijgt ze elke keer hartkloppingen als ze haar buurman, een bekende tuinarchitect, ontmoet, en laat hij nou net meedoen aan een beroemde wedstrijd voor tuinontwerpers, waarvoor Althea ook haar droomtuin mag ontwerpen…

De pers over de boeken van Katie Fforde:

'Iedereen moet bijna wel van de boeken van Katie Fforde houden.' Closer

‘Warm, briljant en vol liefde. Opkrullen op de bank en lezen maar!’ Heat

Genre
Literatuur & Romans
Uitgeverij
Van Holkema & Warendorf
Laatste editie
01 januari 2011
ISBN
9789041007902 , 9789046160916 , 9789000302857 , 9789000320691 , ...
+

Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Bestel dit boek bij Libris.nl Bestel het boek vanaf € 17,99 Bestel het e-book € 4,99
E-book prijsvergelijker

Door lezers

Boekenstukjes / Oops!... I did it again
28 januari 2018 23 reacties
  Meer artikelen