Meer dan 7,0 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Zolang de zon nog schijnt

Schitterende roman over ouder worden ***** "Ik vind het buitengewoon fascinerend om ouder te worden terwijl ik nog redelijk gezond ben. Het is een grote emotie. Elke dag ben ik benieuwd wat er nog zal veranderen, hoe ik me zal verhouden tot de wereld, wat ik nog aandurf. Vandaag had ik een zeer goeie dag dankzij de verbazingwekkende vreugde en voldoening die intimiteit nog altijd kan geven. We namen afscheid. In Barcelona ga ik in alle rust schrijven aan het dagboek en het verhaal. Ik heb nog altijd voorpret. Omdat er nog iets komt."
Andreas Klein, het literaire alter ego van oud-AKO Literatuurprijswinnaar Hans Münstermann, ‘de meester van de emotie’, is zevenenzeventig jaar en legt elke ochtend vast wat hij zich herinnert van de vorige dag. De eindeloze verbouwing van de badkamer, een evacuatie, sterfgevallen, blunders, relatieproblemen met zijn veel jongere vrouw, de bokswedstrijd van zijn zoon. Vaak hapert zijn geheugen. In deze mist doemt één herinnering uit een ver verleden op die hij vast wil houden.
ZOLANG DE ZON NOG SCHIJNT is een opgewekte, luchtige roman over wat het betekent om ouder te worden.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Zolang de zon nog schijnt het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Reageren op Zolang de zon nog schijnt

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.