Advertentie
Zwichten voor een zoen

Zwichten voor een zoen

98
Gelezen 113 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 65 Favoriet 3 Recensies 1
Literatuur & Romans Spots 2   Topics 0

Voor lezers van Jessica Clare, Jennifer Probst, E.L. James, Sylvia Day
Deel 3 van deYoga Girl-serie
Toen yoga-instructeur Mila Mercado werd gevraagd om mee te doen aan de les van een nieuwe collega en verslag uit te brengen aan haar werkgever, kon ze niet vermoeden dat Atlas Powers, de zelfverzekerde en schandalig knappe nieuweling, haar meer te leren zou kunnen hebben dan een erotische maar omstreden vorm van yoga.
Atlas Powers heeft twee passies in zijn leven: zijn carrière in de muziek, en de begeerlijke maar onbereikbare Mila Mercado. Overdag geeft hij yogalessen om wat bij te verdienen, tot de vurige vrouw van zijn dromen zijn les binnenwandelt en een heel nieuwe dimensie verleent aan het woord ‘verlangen

DE PERS OVER de boeken van Audrey Carlan

‘De avonturen van Audreys arm candy zijn verslavender dan een sugar rush! -#MustReadMaterial!’ Kwanteinwonderland.com
‘Als je op zoek bent naar een boek met spanning, hartstocht en humor dan is Calendar Girl zeker een aanrader.’-Boekhopper.nl

Genre
Literatuur & Romans , Feelgood
Vertaalde literaire roman, novelle
Populaire fiction algemeen
Serie
Yoga Girl (3)
Aantal pagina’s
304
Uitgeverij
Boekerij
Laatste editie
03 april 2018
ISBN
9789022581940 , 9789402310252
+

Boekinformatie wijzigen

Door lezers

Fabulous Feelgood! / De nieuwe feelgoods van april
02 april 2018 26 reacties
Fabulous Feelgood! / Feelgood in de catalogus: voorjaar 2018
10 januari 2018 19 reacties
  Meer artikelen van lezers

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic

Recensies

i love iT!

door: LoveBookAngel 1 like
Deel derde van de yoga girl serie. Dit deel van de serie was veel beter dan het tweede deel. Dit verhaal gaat over Ash en Mila. Beiden met hun eigen problemen, verleden en dromen die ze proberen uit te laten komen. Beide karakters zijn goed neergezet in bet boek en je leeft snel met ze mee in hun...

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook