Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Topper

Aaltsje 22 april 2023
Net uit.
Een boek wat mij verraste.
De wetten van Bill Henderson van Arjen Terpstra.
Ik had het gekocht omdat het verhaal in Amerika speelt maar de zeesleper 'De Holland' van Terschelling er een rol in heeft.
Tja, en als je op Terschelling woont...
De omschrijving was nogal vaag: "Hoe een sheriff heel Amerika in zijn greep houdt".
Een roman, eigenlijk niet mijn ding.
Maar man wat heb ik genoten!
Bill is sheriff in een heel klein stadje aan de oever van de Mississippi waar nooit wat gebeurt, tot een grote overstroming.
Plots ligt 'zijn' stadje als een eiland midden in de rivier.
Nu begint het getouwtrek, hoort het eiland nu bij de staat Mississippi of bij Louisiana?
De president van Amerika besluit dat het een soort van onafhankelijk staatje is. Het wordt een koninkrijk.
Voor de liefhebbers van schrijvers als Hendrik Groen, Jonas Jonasson etc. denk ik dat het een aanrader is.
Beetje absurdistisch, smile op je snufferd tijdens het lezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Aaltsje

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.