Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Ja, ondersteboven!

Abeeltje 16 december 2019
Ik ben geen kind meer, ik weet dus niet of het een goed teken is dat ik ondersteboven ben van een kinderboek, maar toch is het zo. Ik kreeg geregeld tranen in de ogen, vooral van het lachen, maar op het einde huilde ik echt.
Mijn nichtje (8) hoorde iets anders dan wat ik voorlas, denk ik. Of ze voelde er iets anders bij, want zij bleef wél lachen.

Cecilia wil haar man, Casper Carolus, een bezoekje brengen in de hoogste hemel, maar omdat er van alles mis gaat, komt ze in één van de lagere hemelen terecht: het Parasolbomenbos. Daar maakt ze kennis met Felix De Wolf en met Tilia junior. Die laatste vertelt haar dat Casper zich tegenwoordig Capra laat noemen en dat hij te vinden is bij het moeras.
Cecilia gaat op zoek en het wordt - op zijn zachtst uitgedrukt - een heel wonderlijke reis...
De schrijfster heeft absoluut gelijk: M-dingen moeten worden afgeschaft!
Prachtig geïllustreerd ook!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Abeeltje

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.