Lezersrecensie

zonder jou besta ik niet


Alexs Books and Socks Alexs Books and Socks
3 mrt 2023

Wat een verhaal. Gek toch hoe iemand zo onder je huid kan kruipen, gek hoe iemand je zo ver kan krijgen dat wanneer je de puntjes eindelijk met elkaar kan verbindend, het eigenlijk al veel te ver zit. Jezelf kunnen loswrikken uit een toxische relatie is alles behalve makkelijk,

Qua leeservaring blijft het allemaal wel wat op afstand voelen. Heel diep gaat de auteur er niet op in, het is een beetje vlak geschreven waardoor de intensiteit soms wat zwak is. Ergens is dit natuurlijk begrijpelijk, de moed die het neerpennen van dit verhaal vraagt is niet niets.

De algemene schrijfstijl was voor mij niet de meest soepele maar dat doet niets af aan hoe erg dit moet zijn geweest natuurlijk. Het verhaal van Petra is jammer genoeg geen alleenstaand geval, en goed dat Petra haar verhaal verteld. Hopelijk geeft dit vrouwen en mannen in dezelfde positie de kracht om op te staan en zich weer een weg naar gelukkig zijn te banen.

Reacties

Meer recensies van Alexs Books and Socks

Boeken van dezelfde auteur