Lezersrecensie

Prachtig boek wat emoties in je losmaakt


Belliebooks Belliebooks
24 mrt 2026

Bedankt LS Uitgeverij voor het recensie-exemplaar en de leesclub!

(Afgerond voor Hebban naar boven)

Wauw wat een verhaal! Het boek draait niet zozeer om het plot, maar vooral om de emoties die erbij komen kijken. Waar het op sommige plekken wordt omschreven als een duistere thriller, zou ik het eerder scharen onder een roman (een erg tragische roman).
Het verhaal wisselt zich af tussen POVs van Lucian en Catherine en ook tussen tijdslijnen (15 jaar geleden, 4 maanden geleden en het heden). Dit lijkt wellicht veel, maar dit leest juist heel prettig voor mij. Je leert namelijk steeds meer over de onderliggende relaties en krijgt daardoor ook steeds nieuwe vragen, over de relatie van Lucian en Catherine van 15 jaar geleden, maar ook waarom Catherine ineens niet meer praat. Door alle verschillende lijnen leer je Catherine heel goed begrijpen en wordt je echt meegezogen in het verhaal.
Hoewel het verhaal voor mij in rode draad vrij voorspelbaar was, is het enorm mooi geschreven. De gevoelens rondom schuld, verdriet, schaamte en het lef om te spreken worden allemaal prachtig beschreven.

Reacties

Meer recensies van Belliebooks

Boeken van dezelfde auteur