Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Indrukwekkend, spannend

Bianca1310 18 maart 2025
Het 2e boek van de boekenclub was "Vind me aan de andere kant" deze schrijfster kende ik nog niet, dus ik was in eerste instantie wat sceptisch. Maar daar ben ik heel snel van terug gekomen. Wat een mooi boek is dit! Ik lees best wel veel oorlogs romans en romans die over de geschiedenis gaan, dit is voor mij wel een klapstuk. De hoofdstukken zijn lekker kort, waardoor het snel weg leest. De hoofdrolspelers in dit boek zijn heel goed neer gezet, vooral "Eva"
Hoe haar verhaal beschreven wordt, geeft mij gewoon kippenvel. "Ihtzak" daar in tegen vond ik naarmate het boek vorderde best wel een beetje over de top worden, best wel jammer, maar aan de andere kant maakt dat het verhaal ook wel leuker.
"Dokter Cohen" deed mij een beetje denken aan een kennis van mij. Best wel apart.

Al met al, een heel mooi boek, ben wel nieuwsgierig geworden naar andere boeken van deze schrijfster.

Dit boek is echt aan te raden als je van oorlogsromans houdt.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Bianca1310