Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Net het gewone leven

Claartje46 31 oktober 2018
Caroline is geestig, heeft een vlotte pen en schrijft recht uit haar hart. Haar boek heb ik met plezier gelezen. Dat klinkt misschien gek maar ze schrijft over haar ziekteproces zoals het is. Hoogte- en dieptepunten, lachen en huilen, gevoelens van verbondenheid en eenzaamheid, helderheid en verwarring: alles komt voorbij. Ze heeft sterke en zwakke momenten. En die zwakke momenten zijn kostbaar en krachtig en maken de lezer minder eenzaam. Het is net als het is in het gewone leven; maar dan wel ziek. En dat is heftig maar Caroline neemt je aan de hand mee waardoor het ook vertrouwd voelt.
Een hoofdstuktitel als ' de laatste bobbel' maakte mij bij voorbaat aan het lachen. De tips aan het einde van het boek over hoe om te gaan met een vriend(in) met kanker zijn waardevol: herkenbaar voor lotgenoten en nuttig als je niet zo goed weet hoe je met een zieke vriend(in) om moet gaan.

Reageer op deze recensie

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.