Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Schiphol

cvdmeer 03 februari 2020
Dit boek is een aanrader voor een ieder die ook maar iets met Schiphol heeft. Of je toerist, bezoeker of omwonende bent, dit boek geeft je een overzicht van alle voors en tegens. Het is leerzaam om te lezen hoe Schiphol is ontstaan, op deze plek en hoe het zich verder heeft ontwikkeld tot wat het nu is. Ook de publieke opinie is zich in de loop der jaren anders gaan opstellen. Dit boek leest vlot weg en is zeker geen dorre opsomming van feiten en getallen, maar een mooi verhaal over onze grootste luchthaven van Nederland.

Reageer op deze recensie

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.