Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Alles behalve wat ik ervan verwachte

D. Steeg 01 november 2025
Ik werd echt aangetrokken door Cat Dragon vanwege de knusse cover. Ik hoopte echt op een cosy fantasyverhaal met small town vibes en kon niet wachten om erin te duiken.
Dit boek heeft op papier alle goede elementen, maar al deze elementen kwamen niet echt tot hun recht in de verhaallijn. Voor mij voelde het verhaal chaotisch aan en ik had moeite om het bij te benen. Het plot begint met Aloysia die geen eigen familiar heeft. Ze wordt plotseling gekozen als guardian en heeft haar eigen catdragon (ik kon me echter niet herinneren dat de band als zodanig werd beschreven). En alsof dat nog niet genoeg is, moet ze samen met haar vijand wat spullen verzamelen voor een potion.
Nergens in deze verhaallijn ontwikkelt zich een romance, waardoor het avontuur rond de ingrediënten van het drankje een beetje vreemd is om over te lezen. Het tempo is daarnaast naar mijn mening te hoog, waardoor dit avontuur chaotisch en moeilijk te volgen is.
Bovendien zag ik de laatste plotwending niet aankomen, maar het einde was gewoon vaag voor mij.
Dit boek was alles behalve wat ik ervan verwachtte.

2,5 sterren

Reageer op deze recensie

Meer recensies van D. Steeg

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.