Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Verbaasd dat dit boek in de prijzen is gevallen

Danielle 09 november 2024
Ik ben verbaasd dat dit boek de Jury Boekenbon Literatuurprijs heeft gewonnen. Ik het boek gelezen omdat het op de shortlist stond. Ik vond de geschetste sf sfeer in het boek heel bijzonder. Ik snapte niet goed wat er gebeurde en wat er ging gebeuren. Waar gáát deze roman nou over? Dat zou lezers natuurlijk tot verder lezen kunnen triggeren, maar mij helaas niet. Gaat het over complottheorieën (n.a.v. de corona periode)? Over depressies en gemoedstoestand?
Hoe zit het met de band tussen Tomas en het hondje Toto, is de verlatingsangst van het verlies van het hondje groter dan het verlies van zijn vrouw Suzanne?
Het videobellen zelf vind ik ook vergezocht, alleen voor Tomas worden uitzonderingen gemaakt.

Ik heb het wel uitgelezen en vond de plotwending op het laatst aardig gevonden, maar niet meer dan dat.
1

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Danielle

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.