Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Pageturner

Debora74 29 juli 2019
Dit boek heb ik binnen vier uur gelezen. Ik had hoge verwachtingen nadat ik zo veel lovende recensies las en ik ben zeker niet teleurgesteld. Gillian schrijft heel vlot en het prachtige verhaal grijpt je om niet meer los te laten. Ik moest weten hoe het zou aflopen en dus bleef ik tot 's nachts doorlezen. De personages voelden levensecht aan. Allerlei emoties komen aan bod: humor, verdriet, angst, rouw, liefde. Het was soms een achtbaan. Zowel de gebeurtenissen in het heden als verleden bleven boeien en ik vind het knap hoe alle verhaallijnen moeiteloos in elkaar overliepen. Een traan en een lach, liefde overwint. Zeker niet te zwaar, daar was ik van te voren een beetje bang voor. Dit boek is een aanrader voor lezers van feelgood die nét dat beetje meer willen.

Reageer op deze recensie

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.