Meer dan 6,7 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Te weinig bladzijden

Fernando1993 25 augustus 2024
Herinner me deze nog als "de Offersteen" titel is veranderd. Tekst wat aangepast, blijft een heerlijk boek..Familie Lammers zoekt het wat dichter bij huis.. Frankrijk is de plaats waar het zich afspeelt. Orgineel had 136 blzs. Minder als de andere delen, boekt leest ook nog eens als een trein dus zo uit. Spanning weer voldoende. Hoofdstuk op de Mont Blanc leek niet veel toe te voegen, werd nog 1 keer naar gerefereerd maar was prima om te lezen..
Ook weer heerlijk geschiedenis lesje. Iets waar de schrijver-waarschijnlijk onbewust- vaker mee aantoont een meester in te zijn.
En wat een gouden combi blijft het, een hoogleraar, 1 meisje, 2 jongens met eigen karaktereigenschappen. Moeder laat in dit deel ook meer karakter zien.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Fernando1993