Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Einde past minder bij niveau van het boek

Fransleest 19 oktober 2018
Conclaaf is zeker de moeite waard om te lezen. Je hoeft niet per se interesse in religie te hebben om meegesleept te worden in het verhaal. De schrijfstijl van Harris heeft iets weg van Dan Brown zonder echt door te slaan in spectaculaire scenes. Mooi gedoseerd allemaal. Vooral de subtiele humor die Harris tussen de regels schrijft maakt het boek waard om te lezen. De verrassende wending en het voorval op het eind valt een beetje uit de toon bij de rest van het boek. Toch een aanrader !

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Fransleest

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.