Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Tegengevallen

Eerlijk gezegd viel het boek me tegen. Waarom? Ik weet het niet. Beetje flauwe verhaaltjes, denk ik. Het zijn touwens 3 verhalen in een boek. Sanne is de hoofdpersoon die drie keer ergens undercover gaat. Een keer als sexlijn medewerkster, een keer als luxe callgirl, een keer als operator bij een datingbedrijf.
Bij alle drie de verhalen komt het net niet uit de verf, te weinig diepgang. Zelfs de hoofdpersoon heeft weinig diepgang in alle drie de verhalen. Ik heb het boek wel helemaal uitgeluisterd.Maar ik zal het niet snel nog een keer beluisteren. Gelukkig heb ik genoeg boeken waar ik wel uit kan zoeken naar iets geweldigs.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Frieke van der Meijden

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.