Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Heftig

Gerd 05 november 2025
Heel heftig boek. Het eerste deel gaat over Liesbeth haar job bij Ikea. Ze krijgt een hoge plaats aangeboden maar moet die jammer genoeg afwijzen, waarom? Lees het in het boek.
Dan gaat het verder over de drank en sex/pornoverslaving van haar echtgenoot, en dat is zware kost. Zij is enige kostwinner en de stress is niet te houden. Het wordt teveel en haar advocaat geeft de raad om te scheiden, zo snel mogelijk want dat kan ze ivm zijn verslaving. Nergens in het boek is het aanstootgevend of zo. Het is een heel verhaal dat gaat over enkele jaren, heel soms wat langdradig, maar ik denk voor mensen die dit ook meegemaakt hebben dat dit niet zo is. Voor mij zijn het de vier sterren waard.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Gerd

Gesponsord

Dé grote hit uit Frankrijk en de start van een serie met een duale tijdlijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.