Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Jammer

Hetty 17 juni 2020
Ik vond het eerste gedeelte van het boek erg goed en dacht dat dit wel eens een 5 sterren boek zou kunnen worden. De karakters, de setting in Alaska, de voelbare dreiging binnen het gezin, de coming-of-age en opbloeiende liefde van Leni en de mooie natuurbeschrijvingen zorgden ervoor dat ik heel enthousiast was over dit boek.
Maar helaas verzandde het na een bepaalde gebeurtenis in een plat drama. Alleen maar ellende en ontzettend ongeloofwaardig. Heel teleurstellend. Helaas kom ik hierdoor niet verder dan 3 sterren.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Hetty

Gesponsord

Hoe ver ga jij voor het huis van je dromen? Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

In Broers laat Carolijn Visser via haar familieverhaal zien hoe kunstenaars de behoudende naoorlogse sfeer doorbraken. Lees hier over het Mezza Boek van de Maand.