Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Langdradig

Inge 22 januari 2026
Blij dat ik dit boek heb uitgekregen. In de eerste helft van het boek heb ik herhaaldelijk getwijfeld om het weg te leggen, maar halverwege het boek kwam er iets meer vaart in en wou ik toch weten hoe het verder ging. Het was langdradig, met momenten saai geschreven. Het wisselen van perspectief vond ik boeiend, de vaart die het boek naar het einde toe nam ook. Maar dit is geenszins een boek dat blijft hangen. De nominatie voor de Booker Price 2023 vind ik een eer die het boek niet toekomt.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Inge

Gesponsord

De ijzersterke nieuwe roman van de auteur van de moderne klassieker De overlevenden! Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.