Meer dan 7,1 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Emma Anna heeft het weer gedaan.

Janelle9107 28 december 2025
Een heerlijke novelle over Sneeuwwitje met een dark twist.
Ik heb weer zo genoten van dit boek. Emma Anna weet mij altijd vanaf het begin tot het einde vast te houden. Ze heeft elementen van het sprookje in terug laten komen maar met een twist waardoor je steeds zit te kijken of je iets herkent.
Dit verhaal lees je vanuit de perspectieven van Sneeuwwitje ( Maude ) en Chagrijn ( Arnout ). Dit vind ik persoonlijk altijd prettig omdat ik dan echt kan inleven in de personages. Ze de wereld waarin het afspeelt zo weten te beschrijven dat ik het voor mij kon zien. Ik heb echt genoten van dit boek en raad hem ook zeker aan.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Janelle9107