Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

mooi vervolg!!

Joseph Roelands 13 januari 2025 Auteur
Ook deel twee van deze trilogie heeft me verrast. Het is een waardig vervolg op deel 1, waarbij opnieuw een aantal verrassende wendingen elkaar opvolgen. Je wordt een paar keer op het verkeerde been gezet, maar al snel wordt duidelijk waarom je een beetje verward was en vallen alle puzzelstukjes weer in elkaar. Een prachtig verhaal over liefde in een boeiende fantasy setting waarin oude en nieuwe elementen elkaar razendsnel afwisselen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Joseph Roelands

Gesponsord

Een Nederlander en een Française, twee talen, twee culturen. Twee werelden. Een arts en een studente kunstgeschiedenis. Louter tegenstellingen, maar één grote liefde. Groot genoeg?

Als rechercheur Emmy Clifton de verdwijning van twee tienermeisjes onderzoekt, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.