Lezersrecensie
Het wordt steeds spannender en leuker
Fletcher en zijn demon Ignatius zitten nu al een jaar gevangen in een kille Gevangenis van Pelt. Ze wachten ongeduldig in angst hun rechtszaak af, wetend dat veel vijanden van hun inspraak hebben in het eindoordeel. Fletcher heeft geen idee van wat er buiten de muren van de gevangenis zich afspeelt en kan alleen maar denken aan het lot van zijn dierbaren die hij niet wilt verliezen.
Het moment van de waarheid nadert steeds sneller. Fletcher krijgt steun van zijn medestanders, maar gerustelling is er zeker niet! In het jaar dat Fletcher er niet was, is er heel veel veranderd. Er nadert een gevaarlijke missie voor Fletcher.
De edele is het tweede deel van de Young-Adult- reeks 'Summoner' van Brits auteur Taran Mathura. Net zoals het eerste deel ''Nieuweling'' is het hoofdthema fantasy. Er komt steeds meer onderscheiding tussen goed en kwaad. Hoe zal dat eindigen?
Nadat ik het boek had gelezen, deed het denken aan de populaire Harry potter boeken en een beetje van the Lord of the Rings boeken. Echter verandert de auteur het met zijn eigen fantasie en vele enthousiasme!
Houd jij van fantasy en Young adult, dan is dit een echte aanrader. Je leest lekker vlot door het boek heen en voor je het weet is het boek uit en begin je aan een volgend boek.