Meer dan 7,0 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Liefde

KaatKnook 10 augustus 2020
Fem Canes laat met dit boek zien hoe het is als blijkt dat je partner eigenlijk een ander geslacht heeft. Heel open vertelt ze wat het met haar heeft gedaan. De lezer wordt meegenomen in haar worsteling. Ze maakt een bewuste keuze door pal achter haar partner te gaan staan. Geen moment twijfelt ze aan haar keuze, ook al komt ze daardoor in lastige situaties terecht. Ze doet concessies, zonder zichzelf op te offeren. De liefde tussen haar en haar partner houdt haar recht overeind.

Een onroerend boek, geschreven met een lach en een traan. Een must voor iedereen die te maken heeft met genderdysforie, maar ook voor diegene die willen weten wat echte liefde is.

Reageer op deze recensie

Gesponsord

Claire’s nieuwe leven wankelt wanneer haar verleden zich opnieuw aandient, en de zoektocht naar haar verdwenen zusje onthult een waarheid die gevaarlijker is dan elke leugen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Geef De Wonderverteller cadeau, bekroond met de Gouden Griffel 2025 – voor jong en oud!