Lezersrecensie
67 seconden
67 seconden is een spannend boek over Will die wraak wil nemen. Will komt uit een criminele familie, waar men gewend is het recht in eigen hand te nemen. Maar hij twijfelt over zijn eigen bedoelingen.
67 seconden is een spannend, maar een chaotisch boek. Er gebeurt veel, je leest nooit een saai stuk in dit boek. Toen ik de bladzijdes voor het eerst zag was ik verbaasd. Het zijn namelijk geen normale bladzijdes. Het zijn bladzijdes die nog niet eens voor de helft zijn gevuld en de zinnen zijn kort. Ik vind dat wel fijn want, mijn ogen raken altijd moe als ze op een plek blijven. Als je het boek voor het eerst ziet dan denk je, wat een dik boek zeg. Dat wordt veel lezen, maar dat is niet zo. Het boek is geweldig. Ik las het binnen no time uit. Het is spannend want je wacht steeds op het spannende moment. En als het spannende moment er is, dan ben je er al helemaal klaar voor. Je bent bereid om het te lezen. En als het dan weer voorbij is. dan duurt het niet lang voor het volgende spannende moment komt. Het is ook een verdrietig boek, omdat de broer van Will is doodgeschoten en daar heeft hij het moeilijk mee en dat is heel begrijpelijk. Het is zo spannend omdat je niet weet wanneer Will wraak gaat nemen. Hij is boos op de dader. Maar omdat hij andere mensen ontmoet, gaat hij er anders over na denken of hij wel wraak moet nemen. Want als hij dat doet heeft het wel invloed op zijn leven.
Het is spannend, emotioneel en geweldig. Dit maakt 67 seconden zo’n leuk boek. dat je er nu over na denkt om het zelf ook te lezen.