Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Hoe mooi mensen kunnen zijn

Leuvengirl 14 juli 2024
Een boek dat bij velen traantjes uit lokt, ook bij mij. Verassend toch gezien het einde vooraf gekend is. Dit betekent maar één ding : de auteur weet je mee te nemen in het verhaal. De personnage Joanne en Emile komen dichtbij. Je wil hun avonturen volgen. Avonturen door prachtige landschappen, door verschillende seizoenen, avonturen door het leven.
Een zoektocht naar jezelf.

Dit boekt toont hoe mooi mensen kunnen zijn: vergevingsgezind. behulpzaam, veerkrachtig en mild - voor de anderen en voor jezelf.

Toegegeven sommige passages zijn wat lang en naar het einde toe heb ik sommige bladzijden dan ook diagonaal gelezen. Het boek is sentimenteel maar niet op een klefferige manier.

Gewoon een goed boek, zonder meer. Ideaal voor op vakantie.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Leuvengirl

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.