Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een eye opener voor mij

Linsey 18 april 2018
Ik had dit boek zeer snel uitgelezen omdat het me erg boeide. Het is interessant en intrigerend wat Marie Kondo vertelt. Nadat het uit was ben ik er meteen mee aan de slag gegaan en heb mijn kleding (stap 1 in het boek) al uitgezocht en staat klaar om weggegooid te worden (zes vuilniszakken). Mijn man vreest dat ik straks allemaal nieuwe kleding wil gaan kopen maar daar zit nou juist de clou: je hebt als het goed is geen behoefte meer om steeds meer te gaan kopen maar juist steeds minder. Je wilt je woning juist opgeruimd houden en álles in huis, echt alles heeft nadat je opgeruimd hebt, een vaste plek. Het voelt fijner in huis en frisser als je minder spullen hebt. En volgens haar is dan de grootste sloddervos en de meest luie mens genezen en krijgt geen terugval meer. Ik ben benieuwd!! Het heeft mij in ieder geval geïnspireerd en kijk uit om haar tweede boek te gaan lezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Linsey

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.