Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Altijd fan van Cameron

Marianneleest18 18 augustus 2025
Ik ben helemaal weg van Julia Cameron... Dit boek gaat over het schrijven van wegwijzers, die je in je leven kunnen begeleiden bij van alles en nog wat. Je kunt het eigenlijk ook wel 'spiritueel schrijven' noemen. Ik heb het uitgeprobeerd, en het werkt voor mij best goed.
Er zijn wel een paar kanttekeningen. Ik heb meer boeken van Julia in huis, en eigenlijk komen ze allemaal op hetzelfde neer. M.a.w.: ze melkt het wel een beetje uit allemaal.... Bij dit wegwijzer-boek vind ik haar ook wel een beetje doorslaan, in die zin dat ze werkelijk overal wegwijzers voor vraagt.
Er zit sowieso veel herhaling in (haar vrienden komen bv. steeds aan het woord en zeggen eigenlijk allemaal hetzelfde). Maar goed. Al met al is het toch best een aanrader. Want Julia is Julia.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Marianneleest18

Gesponsord

In 1938 vluchten de Freuds van Wenen naar Londen, waar Anna Freud weeshuizen opricht en op zoek gaat naar erkenning en hechte vriendschappen.

De jonge, verloren Ambre komt na een mislukte zelfmoordpoging in een hotel in de bergen terecht, waar ze zichzelf en het leven opnieuw leert te ontdekken.