Lezersrecensie
Een heerlijke feelgood met herkenbare onderliggende thema's
Ik kon niet wachten tot het vervolg van Alles komt goed uit kwam en hij heeft alle verwachtingen waar gemaakt.
De schrijfstijl van Mirjam zorgt er echt voor dat je helemaal meegenomen wordt naar het zonnige Frankrijk en je even onderdeel voelt van het leven van Merel en haar gezin. Ik vond het heel leuk om in dit deel een stukje dieper meegenomen te worden in de hoofdpersoon en haar steeds beter leert kennen en begrijpen.
Er zitten zeker een paar leuke verrassende wendingen in het verhaal dus als je wilt weten wat, snel beginnen met lezen! Als dertiger vond ik het heerlijk om zoveel herkenning te vinden in de thema's waar de hoofdpersoon tegen aan loopt en het boek zet je soms ook aan het denken over bepaalde onderwerpen uit je eigen leven.
Voor iedereen die alles komt goed nog niet heeft gelezen is dit deel ook los te lezen, maar des te leuker natuurlijk om ze allebei te gaan lezen.