Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Uitstekende thriller

Marvin Karel 20 november 2023
Alle puzzelstukjes vallen op zijn plaats in "Tegendraads", het derde deel van de befaamde boekenserie over Jack Reacher. Tegendraads leest makkelijk weg en Lee Child weet de lezer tot het einde in spanning te houden.

In dit boek komt Jack Reacher in contact met de ouders van Viktor Hobie, een ex-helikopter piloot die in de Vietnam oorlog is neergestort en daarna niet meer vernomen is. Er schuilt echter een groot raadsel achter zijn vermissing en Jack Reacher wilt dit koste wat het kost oplossen. Tegendraads zit vol met onverwachtse wendingen en Reacher raakt steeds verder verwikkeld in het mysterie rondom Viktor Hobie.

Tegendraads bevat net als de andere boeken uit de Jack Reacher serie veel actie, maar Lee Child legt ook de nadruk op de gevoelens die Reacher ervaart. Ook zijn de handelingen van Reacher vaak gebaseerd op gebeurtenissen uit het verleden. Voor lezers die van actie houden en een goed uitgedachte verhaallijn belangrijk vinden is dit boek zeker een aanrader!


Reageer op deze recensie

Meer recensies van Marvin Karel