Lezersrecensie

Handig naslagwerk


MirandaKeijzer MirandaKeijzer
22 mrt 2024

Het boek is geschreven door een vrouwenarts (gynaecoloog) en een leefstijlcoach. Een ideale combinatie dat je vooral terugziet in deel 3 van het boek.

Het boek is ingedeeld in drie delen.

  • Deel 1 bestaat uit de uitleg van 'hormonen/vrouwenlichaam'. Ik vond het nuttig om dit eens helder te hebben. Het is een vrij lastige materie maar de schrijvers hebben dit overzichtelijk weten te houden.
  • Deel 2 bestaat uit standaard leefstijltips die voor mij logisch zijn: onbewerkt eten, krachttraining, ontspanning en voldoende slaap.
  • Deel 3 vond ik echt uniek! Er worden 40 vrouwenklachten behandeld en in een makkelijk overzicht weergegeven. Uitleg klacht -> oorzaken -> symptomen -> wat doet de arts -> wat kun je zelf doen. Zo'n overzicht ben ik nog nergens tegengekomen.

Ik heb meerdere boeken over hormonen en leefstijl gelezen en allen bleven een beetje hangen in deel 1 en 2. Dit boek heb ik nu al aan m'n vriendin gegeven en gaat echt de vriendinnengroep door.

Reacties

Meer recensies van MirandaKeijzer

Boeken van dezelfde auteur