Lezersrecensie

Zeer aangrijpend


ndekker77 ndekker77
6 mrt 2015

Wat een aangrijpend verhaal. Vanaf de eerste zin al meteen geboeid door het verhaal. Wat kan een mens toch een ellende meemaken. Anna beschrijft op een duidelijke manier de wereld van de sekte waar zij in is gerold dankzij haar vader. Na jaren van ellende weet zij gelukkig te vluchten, alleen zal ze zich nooit echt vrij voelen.
Het verhaal heeft me erg aangegrepen en soms werd het me ook wel eens te veel. En dan te bedenken dat dit nog maar 1 verhaal is. Zo zijn er nog veel meer die soortgelijke verhalen zouden kunnen vertellen helaas.
Een boek dat je toch wel kritisch aan het denken zet over of er wel echt een God is en zo ja, streeft iedereen dan wel dezelfde bedoelingen na die God bedoeld zou hebben?

Reacties

Meer recensies van ndekker77

Boeken van dezelfde auteur