Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Leuk verhaal maar jammer van de RR

NicoleJansen84 28 oktober 2024
Ik vond het verhaal een mooi en goed in elkaar gezet verhaal met ook de nodige humor , hetgeen wat mij afleide was de R R als gedachten spinsels ...dat had van mij er echt niet op die manier in gehoeven ,ik irriteerde me daar ook wel aan en dat is oprecht jammer want nogmaals het verhaal is echt prima in orde ....liefde, angst, overwinnen, jezelf opbouwen en leren kennen ...het is echt prima in orde .

Reageer op deze recensie

Meer recensies van NicoleJansen84

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.