Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Kwetsbaar, krachtig, verzachtend en helend

Nienke 14 april 2025
Schillen is een prachtig boek, waarin Thorn de Vries je meeneemt in hun binnenwereld. Een binnenwereld die rauwe randen kent, gegeven door de buitenwereld waar Thorn mee te maken heeft als non-binair persoon.
Thorn schrijft poëtisch, mijmerend en verhalend, zonder dat dit als 'kunstje' overkomt. Schillen is een kwetsbaar en krachtig boek.
Schillen geeft de lezer die nog niet veel weet over genderdiversiteit een inkijkje en informatie. Daarnaast zullen andere mensen herkenning vinden in Thorn, de ervaringen en gevoelens die Thorn beschrijft. Ik hoop voor hen dat dit boek verzachtend en helend mag zijn.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Nienke

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.