Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Mijn hart en andere zwarte gaten

Romée van Oostrum 09 september 2017
Ik vond het helaas een beetje tegenvallen, ik was zeer enthousiast voordat ik begon te lezen, maar helaas kwam ik er moeilijk door heen. Pas halverwege het boek, begon het me wel te interesseren. Ondanks het ontroerende (en spannende) einde vond ik het matig en voldeed het niet aan mijn verwachtingen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Romée van Oostrum

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.