Lezersrecensie

Leuke opzet maar ik kom er niet uit


Rosha Rosha
5 mrt 2021

“Een vrolijke en slimme gids voor iedereen met kriebelende vingers en een verlangen naar een originele toevoeging aan zijn of haar garderobe.”

Het is zeer zeker een vrolijk boek met leuke illustraties maar eerlijk is eerlijk, ik kom er niet mee uit de voeten. Het begin kan ik nog wel volgen, een tasje, maar de kleding is echt een stap te groot zonder hulp van iemand die naast me zit of een filmpje.
De illustraties zijn grappig getekend maar ik had liever foto’s als voorbeeld gehad omdat die over het algemeen duidelijker zijn. Ook qua maatvoering is het voor mij abacadabra.
De teksten zijn vlot geschreven en geven een kijkje op hoe het voor iemand is die geen ervaring heeft.

Misschien is het boek meer geschikt voor mensen die al wat basis dingetjes kunnen en niet voor een leek zoals ik, toch oma maar eens lief aankijken voor hulp.

Reacties

Meer recensies van Rosha

Boeken van dezelfde auteur