Lezersrecensie
Deze novelle is verrassend en niet clichématig
Deze novelle verraste me zeer positief. Ik was een beetje sceptisch omdat de cover een overdreven romantisch verhaal suggereerde. Maar de tekst op de achterkant maakte me nieuwsgierig. En ik ben blij dat ik dit kleine, maar fijne boekje gelezen heb.
Het verhaal was niet overdreven romantisch en ook niet saai of geënsceneerd, maar natuurlijk en authentiek. Ik mocht de twee hoofdpersonen vanaf het begin.
De getalenteerde auteur wist dit korte verhaal aan te laten voelen als een hele roman. En ik ging echt op in de rollen van de protagonisten. Connors gevoelens voor Shay waren duidelijk voelbaar, alsof ik ze op dat moment zelf had ervaren.
De schrijfstijl is gewoon voortreffelijk. Deze novelle liet me achter met een gevoel van gelukzaligheid. Alles is liefde en liefde kan alles veranderen.
Ik kijk nu al uit naar de volgende roman van Becky Wade….