Lezersrecensie
Ik herken mijzelf in het verhaal
Na de kans te hebben gekregen dit boek te lezen moét ik wel een review achterlaten. Dit leuke feel-good verhaal met levenslessen waar iedereen, jong of oud nog wat van kan opsteken, is zeker een aanrader!
Hoe dieper ik in het verhaal kwam, hoe meer ik mezelf herkende in de hoofdpersoon Rowan. Niet alleen omdat we dezelfde opleiding doen maar ook omdat ik moeite heb met loslaten van uitgelijnde plannen. Ik denk dat het doel van de schrijfster ook was om mensen mee te geven dat het leven zoveel mooier zou zijn als je gewoon deed, in plaats van bang en 'normaal' doet. Dit heeft ze dubbel en dwars overgebracht aan mij!
Dus als jij in deze koude winterdagen een lekker zomers boek wilt lezen die ook nog eens de kijk op het leven kan veranderen is dit een boek voor jou! Bedankt voor de levenslessen, ik zal ze mee nemen.