Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Heerlijk om de Hongerspelen trilogie opnieuw in te duiken

Veellezer26 02 juni 2025
Dit boek brengt je weer helemaal terug bij het gevoel van het eerste boek. De verhaallijnen vond ik eigenlijk tot op de laatste paar bladzijden fantastisch, alleen het einde... tja... Sommigen zullen het juist mooi vinden maar op mij komt het over alsof de inspiratie toen op was, het is voornamelijk een gedicht wat herhaald wordt, dus vandaar 4 sterren van mij i.p.v. 5.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Veellezer26

Gesponsord

Terwijl Emmy probeert de raadsels op te lossen die door twee verdwenen tienermeisjes zijn achtergelaten, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Elke tiener heeft geheimen, maar wie zou ervoor willen moorden?

Twee zussen groeien op in de meedogenloos snel veranderende miljoenenstad Singapore met de hoge verwachtingen van hun moeder. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs