Lezersrecensie

Ik kan niet wachten tot deel 2 uitkomt!


xmells xmells
29 mrt 2021

Zodra ik zag dat dit boek beschikbaar kwam als leesclub heb ik mij meteen ingeschreven en was ik één van de deelnemers die het boek mocht lezen en mee mocht doen aan de discussies. Fantastisch!

De cover en de achterflap waren voor mij al reden genoeg om mij in te schrijven voor de leesclub. Ik vermoedde dat de cover al veel vertelde over de avonturen die de zussen gaan meemaken, maar is dat ook zo? In 'De Vloek van de Kraaientoren' lees je over de drie zusjes Betty, Flis en Charlie die met hun oma in Kraaiensteen wonen. Al snel raakt Betty erg geïnteresseerd in het leven buiten Kraaiensteen. Regelmatig zoekt zij mogelijkheden om haar leven in Kraaiensteen achter zich te laten, zich niet bewust van het gevaar daarvan. Op een dag, wanneer oma haar voor de zoveelste keer betrapt om weg te glippen, wordt Betty samen met haar zussen bij oma geroepen. De drie zussen krijgen te horen dat er een familievloek op hen rust waardoor ze Kraaiensteen niet kunnen verlaten. Doen ze dat wel, zullen ze sterven. Daarnaast verteld oma dat ze drie magische voorwerpen hebben geërfd, welke alleen gebruikt mogen worden in geval van nood! Met behulp van de magische voorwerpen, een flinke dosis moed en vastberaden om de vloek op te heffen, gaan de zussen op pad. Gaat het hen lukken de vloek te verbreken? En welke avonturen zullen zij mee gaan maken?

Het boek neemt je vanaf de eerste bladzijde mee in een magisch verhaal vol liefde, geluk, vertrouwen en avontuur. Maar ook ligt er gevaar en angst op de loer. Je blijft als lezer met veel vragen zitten nadat het boek uit is, maar dit is niet storend aangezien er nog vervolgdelen komen. Dit boek krijgt 5 sterren! Ik kan niet wachten tot deel 2 uitkomt!

Reacties

Meer recensies van xmells

Boeken van dezelfde auteur