Lezersrecensie

Magisch kinderverhaal


Yana P Yana P
9 mrt 2022

Vier vriendinnen vormen samen het reddingsteam. Ze redden namelijk allerlei wezens in het magische bos. Wezens zoals eenhoorns, elfjes en draken, … kunnen op hun hulp rekenen. Samen overwinnen ze elk obstakel en maken van het bos een veilige plaats.

Het is de eerste fantasie novelle die ik lees van Booksandbutterflies. Fantasie mag je in dit boek wel letterlijk nemen. Het reddingsteam houdt zich bezig met het redden van magische wezens. Als je fan bent van eenhoorns of elfjes dan is deze novelle zeker iets voor jou. De schrijfstijl is ook eenvoudig en is op kinderniveau geschreven. Door de eenvoudige schrijfstijl leest het boek wel vlot, maar er zijn sommige passages die te abrupt van het één naar het ander springen. Hierdoor vond ik het soms verwarrend overkomen en heb ik bepaalde stukken ook opnieuw moeten lezen.

‘Het reddingsteam’ is een leuke, luchtige novelle, ideaal voor kinderen of volwassen die dol zijn op magie en avontuur. Naast de soms wat onduidelijke stukken, leest dit verhaal enorm vlot en was het eens een leuke verademing.

Reacties

Meer recensies van Yana P

Boeken van dezelfde auteur