Hier heb ik toch maar mijn kans gewaagd. Vooral het boek Heks,Heks,Heks staat al op mijn verlanglijstje. Maar al die andere zien er ook wel interessant uit.
Heel tof! Maar ik sla even over want als de crew mijn stapels ongelezen boeken zien dan krijgen ze (bijna) medelijden en zullen ze me er geen 25 bij gaan geven 🤣 Overigens ben ik er eentje uit de lijst nu als LEWA aan het lezen: Wij slaven van Suriname van Anton de Kom.
Ik zou niet meedoen, ik mocht niet meedoen............
Maar er gebeurt toch echt iets als je al deze boekenbeschrijvingen doorneemt. Wauw, die staan niet voor niets in deze lijst. Wat een parels lijken me dat! En wat een verschillende onderwerpen. De een nog aansprekender dan de ander.
WOW! Wat een fantastische actie. Ontzettend lastig kiezen dit, stuk voor stuk pracht boeken, ook een aantal buiten mijn genre. Maar de boekenweek is de uitgelezen kans om nieuwe genres te ontdekken, dit lijken me stuk voor stuk prachtige boeken om te ontdekken.
Dat vind ik ook Marije, andere mensen moeten dit niet willen, 25 boeken erbij in hun toch al te volle kast met allemaal boeken die ze nog moeten lezen. Gelukkig heb ik er nog precíes plek voor :-)
Dit is een heerlijke, eerlijke stapel tips van boekenliefhebbers. Ik zou trots zijn om ze te mogen lezen. En daarna ter beschikking te stellen van onze plaatselijke bibliotheek.
Wat een prachtige actie. Formulier ingevuld en nu afwachten. Zo leuk als je dit wint dat je dan buiten je eigen genre gaat lezen. Dit lukt me eigenlijk anders niet. Doe nu mee aan een SWOB leesclub en dat is ook erg leuk. Boeken die je nu niet meer direct tegenkomt in de boekwinkels.
Niet normaal, wat een geweldige stapel boeken. Ik ga een half jaar niet naar de bieb als ik ze zou winnen. En ja, er is altijd plaats in mijn boekenkast voor interessante boeken, gewoon een beetje schuiven en stapelen.....
Wat een leuke actie. Als ik deze 25 titels zou winnen, dan zou ik beginnen met Landlijnen van Raynor Winn, nu nog een plekje vrijmaken in de boekenkast en in mijn agenda :-)
Welk boek ik zelf als eerste ga lezen, weet ik nog niet. Maar ik weet wel welk boek ik als eerste ga uitlenen, namelijk Koekoeksjong. Tot een jaar geleden had mijn 72 jarige vader amper een boek gelezen, maar tot mijn grote verbazing heb ik hem kunnen besmetten met het leesvirus. Zijn nieuwste leesdoel is alle titels van Camilla Lackberg lezen. Het nieuwste boek heeft hij zeker nog niet gelezen, dus die mag hij uiteraard van mij lenen.