Giveaway

-
Geplaatst
02-05-2025
-
Einddatum
08-05-2025
Schrijf je in voor de leesclub met het Hebban Boek van de Maand 'Giacomina'
Giacomina van Sacha Naspini, vertaald door Miriam Bunnik en Mara Schepers, is door de Hebban Crew gekozen tot Hebban Boek van de Maand #21. Het is een origineel, grappig én sappig verhaal vol onverwachte wendingen. Een roman over gemiste kansen, misgelopen liefdes, wrok en een leven met grote geheimen.
Giacomina is een klein verhaal van grootse proporties. In 160 pagina's wordt, na een korte inleiding om het toneel te schetsen, een telefoongesprek gevoerd dat je als lezer beduusd achter zal laten. De reden voor het telefoontje is kip Giacomina, die door de weduwe Nives in huis is genomen als gezelschap en compleet verstard op een stoel zit. Nives pakt de telefoon op dierenarts Loriano op te bellen en op dat moment heb je werkelijk geen idee in welke achtbaan van emoties en onthullingen je gestort zult worden door auteur Sacha Naspini.
Over het Hebban Boek van de Maand
Doe je mee?
We hebben 10 leesexemplaren beschikbaar voor deelnemers aan deze leesclub. Ben jij enthousiast over dit boek, vul dan onderstaand inschrijfformulier in en zet in het opmerkingenveld wat je motivatie is om voor dit boek mee te doen met een leesclub!
De voorwaarden
- Om deel te nemen aan een Hebban Leesclub heb je een account nodig op Hebban. Heb je nog geen account, registreer je dan nu meteen (gratis)!
- Als je je inschrijft voor een leesclub dan zeg je toe dat je bij inloting ook echt actief meedoet. Een leesclub betekent samen lezen en samen praten en van gedachten wisselen over het boek. Je bespreekt het boek altijd met respect.
- Meedoen met een eigen exemplaar kan altijd, inschrijven is dan niet nodig, meld je in Leesclubcafé.
- Na afloop van de leesclub schrijf je een recensie over het gelezen boek en deze plaats je op onze website.