Deze nieuwe regenboogboeken zet jij op je boekenplank
De tijd dat er slechts enkele queertitels per jaar uitkwamen ligt gelukkig ver achter ons. Elk jaar verschijnt er een gevarieerd aanbod aan LHBTIQ+-boeken. Kijk maar naar de longlist van de Regenboogboek van het Jaar-verkiezing, met tientallen uiteenlopende titels en genres.
Terwijl we met de Regenboogboek van het Jaar verkiezing terugkijken op reeds verschenen titels, kijken we in dit artikel juist vooruit. Hieronder vind je onze keuze aan regenboogboeken die net verschenen zijn of nog moeten verschijnen, en die jij op je Wil ik lezen-plank wilt zetten.
Uitgelicht
De plaats die je paradijs noemt
Diverse auteurs
De plaats die je paradijs noemt is een romantische verhalenbundel met verhalen waarin liefde, romantiek en vrijheid vanuit een queerperspectief centraal staat. Tien queer literaire auteurs leverden een bijdrage aan het boek: Pelumi Adejumo, Haroon Ali, Maurits de Bruijn, Valentijn Hoogenkamp, Raoul de Jong, Zaïre Krieger, Harmen van Liemt, Alejandra Ortiz, Simon(e) van Saarloos en Romana Vrede.
De plaats die je paradijs noemt verschijnt op 5 juni.
De nieuwste queerboeken
Regenboogboek van het Jaar
Tot en met donderdag 15 mei kun jij nog steeds je stem uitbrengen. Een extra leuke bijkomstigheid is dat je door te stemmen automatisch kans maakt op één van de drie regenboogboekpakketten die we verloten.
