Advertentie

Hebban vandaag

Leesclubs /

De nieuwe thriller over Elena Blanco, 'Het duistere net'

door Hebban Crew 1 reactie
Carmen Mola wordt ook wel de Elena Ferrante van de misdaadroman genoemd, omdat het een mysterie is wie er achter het pseudoniem schuilgaat. Vermoedelijk zijn het drie bekende Spaanse thrillerauteurs. Wat we in ieder geval wel weten is dat de boeken van Mola graag gelezen worden. 'De zigeunerbruid' was de eerste thriller rond de eigenzinnige inspecteur Elena Blanco, nu verschijnt 'Het duistere net'.

‘Wanneer je beseft dat je op de laatste pagina bent, wil je niets liever dan méér. Veel meer.’ – Valencia Negra over De zigeunerbruid

Het duistere net

Elena staat tegenover een machtig crimineel netwerk dat jongeren ontvoert en hen gruwelijke dingen laat doen. Alles wordt live vertoond in een van de donkerste uithoeken van het internet. Als Elena’s vermiste zoon bij dit netwerk betrokken lijkt, raken het onderzoek en haar missie om hem te bevrijden in elkaar verwikkeld. Het duistere net is een boek dat je niet meer loslaat en zelfs de meest onverschrokken thrillerlezer laat huiveren van spanning.

Leesfragment

Kun je niet wachten om te beginnen aan het tweede boek over Elena Blanco? De thriller is een aanrader voor lezers van Pierre Lemaitre en Sandrone Dazieri, en natuurlijk voor fans van De zigeunerbruid. In dit fragment lees je alvast de eerste drie hoofdstukken van Het duistere net.

Leesfragment Het duistere net

‘Carmen Mola's De zigeunerbruid heeft de solide structuur van een klassieke misdaadroman en breekt tegelijkertijd met conventies’ – El País over De zigeunerbruid

Wat vindt Hebban

'Hoe de onderlinge samenwerking bij de drie auteurs ook gegaan is, het heeft het beste in hen naar voren gebracht, met als resultaat een boek dat terecht van Xander Uitgevers de Europa thriller selectie beste keuze kreeg. Op het eind wordt de lezer nog een klap uitgedeeld die reikhalzend doet uitzien naar het vervolg, met daarbij de hoop dat het niet bij een trilogie blijft. Eén plus één plus één mag in dit geval meer dan drie zijn.' – 5* Hebbanrecensie De zigeunerbruid


Over de auteur

Hebban Crew

2015 volgers
3 boeken
3 favoriet
Hebban Crew


Reacties op: De nieuwe thriller over Elena Blanco, 'Het duistere net'

 

Gerelateerd

Over

Carmen Mola

Carmen Mola

Carmen Mola wordt ook wel de Elena Ferrante van de misdaadroman genoemd. Achter ...

Hebban Spots

Het duistere net

11 volgers

Welkom bij de leesclub rond 'Het duistere net' van Carmen Mola (Xander Uitgevers). Onze hashtag is #hebbanleesclub. Heb je een vraag over deze leesclub, mail dan naar: vandaag@hebban.nl. Aansluiten...