Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Hebban vandaag

Listmania /

Verwacht | Hét literaire debuut van het jaar en een kolonie wilde katten

door Hebban Crew 25 reacties
Zie jij door de tientallen nieuw verschenen boeken je Wil ik lezen-plank niet meer? Hebban helpt! Elke maandag lichten we een speciaal voor jullie samengestelde selectie uit. Deze week een doe-het-zelf-moord, een grootse daad in de Tweede Wereldoorlog en het laatste deel in Pat Barkers trilogie over de Trojaanse oorlog.

Debuten & eerste vertalingen

Wat als?
(151)
Tot op het laatste moment aarzelt Cora over de naam van haar pasgeboren zoon. Drie namen. Drie versies van een leven.
Sinaasappels gooien
(0)
Van de mangocultus tot de perzik-emoji, fruit heeft op vele momenten een grote rol in de geschiedenis gespeeld.
Uniek moordmysterie
(9)
Iedereen is verdacht, inclusief de grillige detective ter plaatse. En jij bent als lezer het laatste puzzelstukje.
Dierenredders
(1)
Door een kolonie wilde katten in de achtertuin van haar nieuwe huurhuis zal Courtneys leven nooit meer hetzelfde zijn.

Nieuw & verrassend

Maandag komt eraan
(6)
Kay ontvangt een anonieme brief waarin staat dat ze over een week, op maandag, vermoord zal worden.
De Provence
(4)
Een net ontslagen man pakt zijn jeugdpassie pottenbakken weer op en dit blijkt de kans op een nieuw begin.
Huiselijk geweld
(106)
Nina en haar zonen duiken onder, maar één nacht in de maand wil de opvangorganisatie hun huis gebruiken.
Noord-Italië
(20)
De Joodse Lili onderneemt een gevaarlijke reis door bezet gebied om de zoon van haar beste vriendin veilig te houden.

Grote namen

Trojaanse oorlog
(9)
De langverwachte thuiskomst van Agamemnon zal het lot van alle betrokken vrouwen veranderen.
Millennium #8
(47)
Mikael Blomkvist jaagt achter een verhaal aan nadat een lokale mijnwerker vermoord wordt aangetroffen.
Aan de rand
(21)
Als Hai van springen weerhouden wordt door de demente, bejaarde Grazina, wordt hij haar mantelzorger.
Ben Koenig #2
(50)
Ben Koenig realiseert zich dat er op hem wordt gejaagd, en dat hij de moordenaar jaren geleden hielp verdwijnen.

Elke week boekentips in jouw genre

Meld je aan voor de Hebban Weekend-update om elke zaterdag speciaal uitgelichte, nieuw verschenen boeken in jouw favoriete genres te ontvangen.

Aanmelden voor de nieuwsbrief



Over de auteur

Hebban Crew

2668 volgers
0 boeken
0 favorieten
Hebban Crew


Reacties op: Verwacht | Hét literaire debuut van het jaar en een kolonie wilde katten

 

Gerelateerd